Tamponi de protecție din aluminiu
Preţ:
GO Preț: 25.80 lei
Ridicare din magazinul nr. 1
pentru mobilitate electrică
pentru mobilitate electrică
Preţ:
GO Preț: 25.80 lei
Tamponi de protecție din aluminiu
Acești tamponi de protecție din aluminiu sunt modalitatea ideală de a proteja și îmbunătăți trotineta dvs. electrică. Fabricate din material durabil, acestea oferă o protecție fiabilă în caz de coliziuni și, în același timp, conferă un aspect elegant și modern trotinetei dvs.
Go emotion oferă cea mai mare varietate de piese de schimb și accesorii pentru trotinete electrice. Doar la noi veți găsi o gamă largă de anvelope pentru trotinete Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Dualtron, Speedway, Aprilia. Profitați de service gratuit de auto-servire sau de reparații contra cost.
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Culoare | Albastru, Auriu, Gri, Negru, Roșu |
| Ambalaj | 2 bucăți capace de protecție din aluminiu |
| Material | Aluminiu |
| Înălțime | 45 mm |
| Lățimea orificiului mare | 60 mm |
| Lățimea orificiului mic | 15 mm |
Accesorii pentru trotinete electrice
Autocolante reflectorizante pentru Xiaomi M365, PRO, 1S, PRO 2
Accesorii pentru trotinete electrice
Accesorii pentru trotinete electrice
Accesorii pentru trotinete electrice
Mâner copil pentru scuter electric Xiaomi M365, PRO,1S, PRO 2
Accesorii de siguranță
Capace de cablu din cauciuc pentru Xiaomi M365, PRO,1S, PRO 2
Accesorii pentru trotinete electrice
Accesorii pentru trotinete electrice
Accesorii pentru trotinete electrice
Sesiunea dvs. va fi încheiată și veți reveni la pagina principală.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.