Anvelopa Tubeless 9.5×2.50 CST pentru Niu KQi3
Preţ: 130 lei
GO Preț: 106 lei
Salvați: 24 lei
pentru mobilitate electrică
Descriere
Anvelopă fără cameră 9,5×2,50 CST pentru Niu KQi3
Primiți de asemenea:
- Service autorizat;
- Livrare in 3 zile lucratoare.
- Drept de returnare în 14 zile.
Alegerea corectă a anvelopelor potrivite este extrem de importantă pentru siguranța dumneavoastră în timpul mersului, precum și pentru menținerea stării bune a trotinetei. Go emotion oferă cea mai mare disponibilitate de anvelope exterioare, pline, pneumatice - interioare, fără cameră și tip fagure pentru Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Speedual Plus, Dualtron, Speedway. Doar la noi puteți beneficia de un service gratuit de auto-servire sau de reparații și schimburi de anvelope efectuate de un angajat competent.
Specificații
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Tip de cauciuc | Anvelopă externă |
| Material | Cauciuc |
| Culoare | Negru |
| Tsollage | 10 inch |
| Diametrul exterior | 224 mm |
| Diametrul interior | 155 mm |
| Lățimea jantei | 71 mm |
| Marcă | CST |
| Compatibilitate | Niu KQi3 |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Anvelopa Tubeless 9.5×2.50 CST pentru Niu KQi3” Anulează răspunsul
Produse similare
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 127 lei
Salvați: 13 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă exterioară 255×80 10×3 Off Road TUOVT pentru scuter Kugoo, Zero, Kaabo
GO Preț: 98.29 lei
Salvați: 24.71 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 41.45 lei
Salvați: 11.21 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă exterioară 8.5×3.0 HOTA pentru scuter Zero, KuKirin, Kaabo
GO Preț: 62.30 lei
Salvați: 15.90 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopa solida 8.5×2 inch pentru scuter electric Xiaomi – diverse culori
GO Preț: 56.84 lei
Salvați: 14.07 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 8,5×2 inci cu puncte roșii pentru scutere Xiaomi
GO Preț: 70.35 lei
Salvați: 18.25 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 38.59 lei
Salvați: 9.64 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă interioară 10×2 cu supapă curbată 90° pentru scutere Zero, Kugoo, Ninebot
GO Preț: 24.98 lei
Salvați: 5.61 lei









Recenzii
Nu există recenzii până acum.