Anvelopă solidă 10×2,75 Honeycomb pentru scutere Ninebot
Preţ: 112 lei
GO Preț: 88.35 lei
Salvați: 23.65 lei
Ridicare din magazinul nr. 1
pentru mobilitate electrică
pentru mobilitate electrică
Preţ: 112 lei
GO Preț: 88.35 lei
Salvați: 23.65 lei
Anvelopă solidă 10×2,75 Fagure pentru scutere Ninebot
Anvelopa solidă 10×2,75 Honeycomb pentru scutere Ninebot oferă stabilitate și confort pe drum. Oferă stabilitate și durabilitate, asigurându-vă în același timp că nu va trebui să vă faceți griji pentru anvelopele deflate. Perfect pentru o plimbare sigură și lină cu scuterul tău Ninebot.
Alegerea corectă a anvelopelor potrivite este extrem de importantă pentru siguranța dumneavoastră în timpul mersului, precum și pentru menținerea stării bune a trotinetei. Go emotion oferă cea mai mare disponibilitate de anvelope exterioare, pline, pneumatice - interioare, fără cameră și tip fagure pentru Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Speedual Plus, Dualtron, Speedway. Doar la noi puteți beneficia de un service gratuit de auto-servire sau de reparații și schimburi de anvelope efectuate de un angajat competent.
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Tip de cauciuc | Anvelopă solidă |
| Material | Cauciuc |
| Culoare | Negru |
| Tsollage | 10 inch |
| Diametrul exterior | 240 mm |
| Diametrul interior | 154 mm |
| Lățimea anvelopei | 70 mm |
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 8.5×2 inch cu inel albastru pentru scutere Xiaomi
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 10×2,5 inci fagure YZS pentru scuter Ninebot Max G30
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 200×50 8″ pentru scuter Ninebot ES, ES1, ES2, ES4
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 10×2.5 inch Honeycomb cu dublă came pentru Ninebot Max G30
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopa solida 8.5×2 inch pentru scuter electric Xiaomi – diverse culori
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Sesiunea dvs. va fi încheiată și veți reveni la pagina principală.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.