Suport pentru băuturi din plastic
Preţ: 36.50 lei
GO Preț: 29.21 lei
Salvați: 7.29 lei
Ridicare din magazinul nr. 1
pentru mobilitate electrică
pentru mobilitate electrică
Preţ: 36.50 lei
GO Preț: 29.21 lei
Salvați: 7.29 lei
Suport pentru pahare și sticle din plastic pentru băuturi
Montarea suportului vă oferă confortul de a avea la îndemână o sticlă de apă sau o ceașcă de cafea. Modelul are un design curat și o suprafață netedă. Fabricat din plastic de înaltă calitate, suportul este ușor și practic. Acest accesoriu versatil poate fi montat pe scutere, trotinete, biciclete, triciclete, cărucioare etc.
Go emotion oferă cea mai mare varietate de piese de schimb și accesorii pentru trotinete electrice. Doar la noi veți găsi o gamă largă de anvelope pentru trotinete Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Dualtron, Speedway, Aprilia. Profitați de service gratuit de auto-servire sau de reparații contra cost.
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Dimensiunea orificiului de strângere | 4 cm |
| Dimensiunea suportului | 14х7 cm |
| Greutate | 93 gr |
| Ambalaj | 1 bucată suport pentru băuturi |
Accesorii de siguranță
Capace de cablu din cauciuc pentru Xiaomi M365, PRO,1S, PRO 2
Accesorii pentru trotinete electrice
Accesorii de siguranță
Accesorii pentru trotinete electrice
Accesorii pentru trotinete electrice
Accesorii de siguranță
Protector din silicon impermeabil pentru display Xiaomi M365, PRO, 1S, PRO 2
Accesorii pentru trotinete electrice
Accesorii pentru trotinete electrice
Sesiunea dvs. va fi încheiată și veți reveni la pagina principală.