Anvelopa solida 200×50 8″ pentru scutere Kugoo, Razor
Preţ: 96.86 lei
GO Preț: 75.96 lei
Salvați: 20.90 lei
pentru mobilitate electrică
Descriere
Anvelopa solida 200×50 8 inchi pentru scuter electric Kugoo S1, S3, Razor E100, E125, E200
Primiți de asemenea:
- Service autorizat;
- Livrare in 3 zile lucratoare.
- Drept de returnare în 14 zile.
Alegerea corectă a anvelopelor potrivite este extrem de importantă pentru siguranța dumneavoastră în timpul mersului, precum și pentru menținerea stării bune a trotinetei. Go emotion oferă cea mai mare disponibilitate de anvelope exterioare, pline, pneumatice - interioare, fără cameră și tip fagure pentru Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Speedual Plus, Dualtron, Speedway. Doar la noi puteți beneficia de un service gratuit de auto-servire sau de reparații și schimburi de anvelope efectuate de un angajat competent.
Specificații
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Tip de cauciuc | Anvelopă solidă |
| Material | Cauciuc |
| Tsollage | 8 inch |
| Diametrul exterior | 195 mm |
| Diametrul interior | 120-130 mm |
| Lățimea anvelopei | 48 mm |
| Lățimea jantei | 27 mm |
| Greutate | 0,8 kg |
| Compatibilitate | Ninebot ES1/ES2/ES4 |
Produse similare
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă exterioară 255×80 10×3 Off Road TUOVT pentru scuter Kugoo, Zero, Kaabo
GO Preț: 98.29 lei
Salvați: 24.71 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 41.45 lei
Salvați: 11.21 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă interioară 10×2 cu supapă curbată 90° pentru scutere Zero, Kugoo, Ninebot
GO Preț: 24.98 lei
Salvați: 5.61 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopa solida 8.5×2 inch pentru scuter electric Xiaomi – diverse culori
GO Preț: 56.84 lei
Salvați: 14.07 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Camera interioara 85/65-6.5 cu supapa dreapta pentru scutere Kugoo, Ninebot
GO Preț: 27.63 lei
Salvați: 6.27 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Camera interioara 8.5×2 cu supapa dreapta pentru scutere Xiaomi
GO Preț: 24.47 lei
Salvați: 6.12 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă exterioară 10×2,5 pentru scuter Kaabo Mantis 10 Pro
GO Preț: 52.66 lei
Salvați: 13 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 8,5×2 inci cu puncte albastre pentru scutere Xiaomi
GO Preț: 70.35 lei
Salvați: 18.25 lei







