Anvelopă solidă 200×50 8″ cu prindere pentru scuter Kugoo, Razor
Preţ: 107 lei
GO Preț: 84.63 lei
Salvați: 22.37 lei
pentru mobilitate electrică
Descriere
Anvelopă solidă 200×50 8″ cu prindere pentru scuter electric Kugoo, Razor, Ninebot
Primiți de asemenea:
- Service autorizat;
- Livrare in 3 zile lucratoare.
- Drept de returnare în 14 zile.
Alegerea corectă a anvelopelor potrivite este extrem de importantă pentru siguranța dumneavoastră în timpul mersului, precum și pentru menținerea stării bune a trotinetei. Go emotion oferă cea mai mare disponibilitate de anvelope exterioare, pline, pneumatice - interioare, fără cameră și tip fagure pentru Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Speedual Plus, Dualtron, Speedway. Doar la noi puteți beneficia de un service gratuit de auto-servire sau de reparații și schimburi de anvelope efectuate de un angajat competent.
Specificații
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Tip de cauciuc | Anvelopă externă |
| Material | Cauciuc |
| Culoare | Negru |
| Tsollage | 8 inch |
| Diametrul exterior | 190 mm |
| Diametrul interior | 88 mm |
| Lățimea anvelopei | 48 mm |
| Compatibilitate | Kugoo S1, S3, Razor E100, E125, E200, Ninebot ES, ES1, ES2, ES4 |
Produse similare
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Camera interioara 85/65-6.5 cu supapa dreapta pentru scutere Kugoo, Ninebot
GO Preț: 27.63 lei
Salvați: 6.27 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 8,5×2 inci cu inel roșu pentru scutere Xiaomi
GO Preț: 73.77 lei
Salvați: 17.48 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă exterioară 255×80 10×3 Off Road TUOVT pentru scuter Kugoo, Zero, Kaabo
GO Preț: 98.29 lei
Salvați: 24.71 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Camera interioara 10×2 cu supapa dreapta pentru scuter Xiaomi
GO Preț: 27.53 lei
Salvați: 6.12 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă fără cameră 10×3 Off Road TUOVT pentru scutere Zero, KuGoo, Kaabo
GO Preț: 115 lei
Salvați: 28 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 8,5×2 inci cu puncte galbene pentru scutere Xiaomi
GO Preț: 70.35 lei
Salvați: 18.25 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 8,5×2 inci cu puncte albastre pentru scutere Xiaomi
GO Preț: 70.35 lei
Salvați: 18.25 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 35.69 lei
Salvați: 8.61 lei










