Anvelopă exterioară 12,5×2,125 (57-203) 12 inchi, CST
Preţ: 71.37 lei
GO Preț: 58.63 lei
Salvați: 12.74 lei
pentru mobilitate electrică
Descriere
Anvelopa exterioară 12,5×2,125 (57-203) 12 inchi, CST
Primiți de asemenea:
- Service autorizat;
- Livrare in 3 zile lucratoare.
- Drept de returnare în 14 zile.
Alegerea corectă a anvelopelor potrivite este extrem de importantă pentru siguranța dumneavoastră în timpul mersului, precum și pentru menținerea stării bune a trotinetei. Go emotion oferă cea mai mare disponibilitate de anvelope exterioare, pline, pneumatice - interioare, fără cameră și tip fagure pentru Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Speedual Plus, Dualtron, Speedway. Doar la noi puteți beneficia de un service gratuit de auto-servire sau de reparații și schimburi de anvelope efectuate de un angajat competent.
Specificații
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Tip de cauciuc | Anvelopă externă |
| Material | Cauciuc |
| Culoare | Negru |
| Tsollage | 12 inch |
| Diametrul interior | 203 mm |
| Lățimea anvelopei | 57 mm |
| Dimensiune | 12.5х2.125 |
| Greutate | 0,22 kg |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Anvelopă exterioară 12,5×2,125 (57-203) 12 inchi, CST” Anulează răspunsul
Produse similare
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 55.27 lei
Salvați: 11.33 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă exterioară 80/65-6 10×3.0 TUOVT pentru scuter Zero, KuGoo, Kaabo, Speedual, Dualtron
GO Preț: 109 lei
Salvați: 27 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 8,5×2 inci cu puncte roșii pentru scutere Xiaomi
GO Preț: 70.35 lei
Salvați: 18.25 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopa solida 8.5×2 inch pentru scuter electric Xiaomi – diverse culori
GO Preț: 56.84 lei
Salvați: 14.07 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 41.45 lei
Salvați: 11.21 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 59.70 lei
Salvați: 15.90 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă solidă 8,5×2 inci cu puncte galbene pentru scutere Xiaomi
GO Preț: 70.35 lei
Salvați: 18.25 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 68.82 lei
Salvați: 15.30 lei









Recenzii
Nu există recenzii până acum.