Anvelopă exterioară 10×2.125 10″ Yuanxing pentru scuter Ninebot
Preţ: 67.75 lei
GO Preț: 54.50 lei
Salvați: 13.25 lei
pentru mobilitate electrică
Descriere
Anvelopă exterioară Yuanxing 10×2,125 de 10 inchi pentru trotinete electrice Ninebot F25, F30, F40
Această anvelopă are o aderență foarte bună pe suprafețele umede, înzăpezite și noroioase. Este realizat din material cauciuc, puternic și cu rezistență ridicată la uzură, potrivit pentru deplasarea în zone denivelate.
Primiți de asemenea:
- Service autorizat;
- Livrare in 3 zile lucratoare.
- Drept de returnare în 14 zile.
Alegerea corectă a anvelopelor potrivite este extrem de importantă pentru siguranța dumneavoastră în timpul mersului, precum și pentru menținerea stării bune a trotinetei. Go emotion oferă cea mai mare disponibilitate de anvelope exterioare, pline, pneumatice - interioare, fără cameră și tip fagure pentru Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Speedual Plus, Dualtron, Speedway. Doar la noi puteți beneficia de un service gratuit de auto-servire sau de reparații și schimburi de anvelope efectuate de un angajat competent.
Specificații
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Tip de cauciuc | Anvelopă externă |
| Material | Cauciuc |
| Tsollage | 10 inch |
| Diametrul exterior | 250 mm |
| Diametrul interior | 165 mm |
| Lățimea anvelopei | 50 mm |
| Greutate | 0,8 kg |
| Producător | Yuanxing |
| Compatibilitate | Ninebot F25, F30, F40 și alte modele, cu dimensiuni corespunzătoare ale anvelopelor |
Produse similare
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopa fluorescenta 8.5×2 inch pentru scuter Xiaomi – albastru
GO Preț: 91.20 lei
Salvați: 23.80 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă exterioară 8.5×3.0 HOTA pentru scuter Zero, KuKirin, Kaabo
GO Preț: 62.30 lei
Salvați: 15.90 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 90.69 lei
Salvați: 21.31 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Camera interioara 10×2 cu supapa dreapta pentru scuter Xiaomi
GO Preț: 27.53 lei
Salvați: 6.12 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopă semi-solidă 8,5×2 inci pentru scuter electric Xiaomi
GO Preț: 67.50 lei
Salvați: 15.90 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
GO Preț: 59.70 lei
Salvați: 15.90 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Camera interioara 85/65-6.5 cu supapa dreapta pentru scutere Kugoo, Ninebot
GO Preț: 27.63 lei
Salvați: 6.27 lei
Anvelope pentru scutere electrice si scutere
Anvelopa fluorescenta 8.5×2 inch pentru scuter Xiaomi – verde
GO Preț: 91.20 lei
Salvați: 23.80 lei










