Amortizor spate pentru scuter Kugoo M4, M4 PRO
Preţ: 96.45 lei
GO Preț: 77.69 lei
Salvați: 18.76 lei
pentru mobilitate electrică
Descriere
Amortizor spate pentru scuter Kugoo M4, M4 PRO
Amortizorul din spate oferă o absorbție eficientă a șocurilor, oferindu-vă o experiență de condus mai lină și mai confortabilă. Cu ajutorul amortizorului, trotineta ta devine mai stabila atunci cand trece peste denivelari si denivelari. Fabricat din materiale durabile, amortizorul spate este rezistent la sarcină și oferă performanțe de lungă durată. Complet compatibil cu scuterele Kugoo M4 și M4 Pro, amortizorul este upgrade-ul perfect pentru aceste modele particulare.
Primiți de asemenea:
- Service autorizat;
- Livrare in 3 zile lucratoare.
Go emotion oferă cea mai mare varietate de piese de schimb și accesorii pentru trotinete electrice. Doar la noi veți găsi o gamă largă de anvelope pentru trotinete Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Dualtron, Speedway, Aprilia. Profitați de service gratuit de auto-servire sau de reparații contra cost.
Specificații
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Producător | Kugoo |
| Culoare | Negru, Roșu |
| Material | Fabricat din materiale de înaltă calitate și durabile |
| Ambalaj | 2 bucăți |
| Lungime | 110 mm |
| Greutate | 375 gr |
Produse similare
Piese de schimb pentru trotinete electrice
GO Preț: 15.14 lei
Salvați: 3.11 lei
Piese de schimb pentru trotinete electrice
GO Preț: 130 lei
Salvați: 34 lei
Piese de schimb pentru trotinete electrice
GO Preț: 208 lei
Salvați: 50 lei
Piese de schimb pentru trotinete electrice
Cârlig pentru mecanismul de pliere cu șurub pentru Xiaomi M365, PRO, PRO2, 1S
GO Preț: 31.25 lei
Salvați: 9.18 lei
Piese de schimb pentru trotinete electrice
GO Preț: 4.18 lei
Salvați: 1.27 lei
Piese de schimb pentru trotinete electrice
Coturi superioare pentru rulment cu role pentru Xiaomi M365,1S
GO Preț: 18 lei
Salvați: 4.43 lei
Piese de schimb pentru trotinete electrice
GO Preț: 15.14 lei
Salvați: 3.11 lei
Piese de schimb pentru trotinete electrice
Conexiune țeavă/suport de conectare țeavă pentru Xiaomi M365
GO Preț: 57.10 lei
Salvați: 13.25 lei









