Alarma cu telecomanda
Preţ: 162 lei
GO Preț: 129 lei
Salvați: 33 lei
pentru mobilitate electrică
Descriere
Alarmă cu telecomandă
Alarma de la distanță pentru scuter sau bicicletă oferă protecție împotriva furtului. Echipat cu o telecomandă care permite activarea și dezactivarea. Emite un semnal sonor și o avertizare în caz de mișcare ilegală, oferind mai multă siguranță și liniște sufletească la parcarea vehiculului cu două roți.
Alarma necesită 3 baterii alcaline AAA (incluse) pentru o perioadă de așteptare de 6-10 luni. Telecomanda necesită 1 baterie LR27A (inclusă) pentru mai mult de un an de așteptare.
Pachetul include:
- 1 x telecomandă
- 1 x dispozitiv de alarmă
- 1 x manual de utilizare
- 2 x legături de cablu din nailon
- 2 x bandă cu două fețe
- 1 x șurubelniță
Primiți de asemenea:
- Service autorizat;
- Livrare in 3 zile lucratoare.
Go emotion oferă cea mai mare varietate de piese de schimb și accesorii pentru trotinete electrice. Doar la noi veți găsi o gamă largă de anvelope pentru trotinete Xiaomi, Kugoo, Ninebot, Zero, Vsett, Kaabo, Dualtron, Speedway, Aprilia. Profitați de service gratuit de auto-servire sau de reparații contra cost.
Specificații
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 20 × 10 cm |
| Rezistență la apă | IP65 potrivit pentru utilizare în exterior |
| Modul detectorului | Senzor tridimensional pentru detectarea cipurilor giroscopului |
| Dimensiunile alarmei | 94,5 x 41,5 x 23,2 mm |
| Volumul alarmei | 113 dB |
| Durata de viață a bateriei | 6-10 luni |
| Distanță de telecomandă | 40-80 de metri |
| Temperatură de lucru | -20~60° |
Recenzii (0)
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Alarma cu telecomanda” Anulează răspunsul
Produse similare
Accesorii pentru trotinete electrice
GO Preț: 110 lei
Salvați: 28 lei
Accesorii de siguranță
Capace de silicon pentru cârligul aripii din spate Xiaomi M365, PRO, 1S, PRO 2
GO Preț: 9.38 lei
Salvați: 3.67 lei
Accesorii de siguranță
GO Preț: 15.14 lei
Salvați: 3.11 lei
Accesorii pentru trotinete electrice
Capace de protecție cu reflectorizante pentru Xiaomi PRO2, 1S
GO Preț: 45.63 lei
Salvați: 11.72 lei
Accesorii pentru trotinete electrice
GO Preț: 7.80 lei
Salvați: 2.91 lei
Accesorii de siguranță
GO Preț: 23.20 lei
Salvați: 6.01 lei
Accesorii pentru trotinete electrice
GO Preț: 22.94 lei
Salvați: 5.71 lei
Accesorii pentru trotinete electrice
GO Preț: 17.49 lei
Salvați: 4.38 lei










Recenzii
Nu există recenzii până acum.